Kupują w komisach

Wielu młodych ludzi marzy o własnym aucie. Jeżeli mają już bowiem prawo jazdy, chcieliby móc szlifować swoje umiejętności a jednocześnie uniezależnić się w ten sposób od rodziców. Ceny samochodów nie są jednak niskie. Tym bardziej, że trzeba jeszcze wyrobić dokumenty.

Rejestracja samochodu nie trwa długo, jednak wiąże się z opłatami za dowód rejestracyjny i nowe tablice. Nie możemy również zapomnieć o podatku od wzbogacenia się i konieczności wykupienia obowiązkowej polisy OC. Ilość tych opłat nie zachęca do kupienia. Kusi jednak niezależność.

sexual attraction

Dla wielu młodych ludzi świetnym pomysłem jest więc kupienie samochodu w komisie. Bardzo często można tam znaleźć porządne auta za nieduże pieniądze. Nie ma sensu sugerować się rocznikiem – również starsze modele mogą nam jeszcze długo posłużyć.

Kupując używane auto jednak warto zasięgnąć porady mechanika. Samochód może mieć bowiem ukrytą wadę. Jeżeli jednak wszystko zostanie sprawdzone – możemy śmiało dokonywać zakupu i cieszyć się własnym środkiem transportu.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code