Bikini 2019

Zawsze jest tak, że wybierając się na urlop, panie na długo wcześniej, poszukują idealnego stroju kąpielowego. Obecnie najmodniejsze są jednoczęściowe stroje, prawda jest jednak taka, że panie w 2019 uwielbiają najbardziej bikini. Głównie dlatego, że strój dwuczęściowy jest wygodniejszy.

Wygodne i seksowne

Łatwiej się w nim opalać, po kąpieli szybciej przesycha, łatwiej jest się z niego przebrać w suche rzeczy, gdy musimy zejść z plaży. Poza tym bikini w 2019 roku jest najseksowniejszym strojem, a przecież w dużej mierze właśnie o to chodzi na plaży, by wyglądać ponętnie. Jednak bikini to jednak wymagający strój.

sexual attraction

By dobrze w nim wyglądać, trzeba mieć ładna, zadbaną skórę, elastyczną. Tylko wtedy można wyglądać korzystnie. Szybciej można sobie pozwolić na parę kilogramów więcej, niż na skórę pokrytą rozstępami, zwiotczałą. Zamiast przed wakacjami się katować dietą, warto pomyśleć o tym, w jaki sposób najlepiej jest zadbać o wygląd skóry właśnie. Takie działanie zaprocentuje zdecydowanie lepszym wyglądem na plaży. Pamiętać trzeba, że w czasie gwałtownego chudnięcia, skóra traci elastyczność, więc chyba nie warto ryzykować.

Skąpe bikini powinny nosić tylko panie o nienagannej sylwetce
Bikini pokazuje dużo ciała

Dziewczyny kochają bikini

Wybór stroju kąpielowego zawsze wiąże się z długimi poszukiwaniami, tego jednego, właściwego. W dużej mierze zależy to od tego, że jest naprawdę duży wybór. Ważne jest również to, że w wielu przypadkach istotna jest również kwestia tego, jaki wybrać fason. Dziewczyny kochają bikini, nie zmiennie, już od wielu lat. Inna jednak sprawa, że bikini nie jest strojem, który pozwala ukryć niedoskonałości figury. Owszem, dobrze dobrany, może modelować w pewnym stopniu sylwetkę, jednak nie ukryje mankamentów skóry.

Zamiast więc katować się dietami, przed urlopem raczej zajmijmy się wyglądem skóry. Jeśli będzie zadbana, elastyczna, to nawet mając kilka kilo więcej, z powodzeniem możemy na plaży nosić bikini. Oczywiście wtedy trzeba dopasować rozmiar stroju do figury. Strój kąpielowy to nie spodnie, w niego nie warto się wciskać na siłę, bo efekt zawsze w takim przypadku jest odmienny od zamierzonego. Bikini musi lekko otulać sylwetkę, poprawiając ewentualnie jej proporcje, nie może zatem być ciasne, wrzynające się w ciało, bo to po prostu psuje efekt i nawet szczupła kobieta, wygląda wtedy niekorzystnie.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code