Selena Gomez z blond włosami na American Music Awards 2017

Listopad 2017 był miesiącem ogromnych zmian dla zawsze wspaniałej i modnej Seleny Gomez. Rozstała się ze swoim chłopakiem i wydaje się, że wróciła do swojej byłej i epickiej pierwszej miłości Justina Biebera. Jeszcze większe zmiany było widać na tegorocznym AMA 2017, gdzie Gomez wystąpiła z blond włosami. Czy jej nowa fryzura to udana zmiana?

Piosenkarka znana jest z długich i błyszczących czarnych włosów, dlatego była rzecznikiem Pantene. Ale w 2017 roku ma już krótsze włosy i na AMA, Gomez zaprezentowała się z jasnymi włosami do ramion, w prawie platynowym odcieniu.

sexual attraction

Selena zdecydowała się na falistą, jasną teksturę z głęboko odkrytą boczną częścią, która odsłaniała ciemniejsze końcówki. Nowy kolor włosów fantastycznie skomponował się z resztą stylizacji Seleny. Ostatecznie cała jej prezentacja była całkowitym odejściem, od tego jak wyglądała dotychczas.

Selena Gomez na podwujnym zdjęciu z ciemnymi i jasnymi włosami
Duża odmiana Seleny Gomez

Tym razem nie w sukience

Dziewczyna miała na sobie seksowną czarną skórzaną kurtkę z kilkoma ćwiekami z długim rękawem i mnóstwem zamków błyskawicznych. Jej blond loki i skórzana kurtka była ładną punkrockową stylizacją. Trzeba jej przyznać, że jej nowy wizerunek wypadł kobieco i bardzo zadziornie.

Mamy nadzieję, że Gomez postanowi pozostać blondynką dłużej niż minutę. Byłoby wspaniale, gdyby nie była to zmiana na „jeden wieczór”, zanim powróci do swoich zwykłych ciemnych włosów. Mimo tego, iż piosenkarka zmieniła kolor włosów na blond i ogólny wygląd na „zadziorną”, wciąż pozostaje u niej wrodzona miękkość i słodycz pięknej dziewczyny.

Embed from Getty Images

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code