Gigi Hadid nagle wycofuje się z pokazu mody Victoria’s Secret

Gigi Hadid ogłosiła na Twitterze, że nie będzie chodzić podczas tegorocznego Victoria’s Secret Fashion Show w Szanghaju odbywającego się w tym miesiącu.

Hadid napisała na Twitterze:

sexual attraction

„Jestem tak oszołomiona, że nie będę w stanie dotrzeć do Chin w tym roku, kocham moją rodzinę VS i będę z wszystkimi dziewczynami w duchu! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć je wszystkie razem i aby obejrzeć te piękne show, które znam. Nie, mogę się też już doczekać kolejnego pokazu w następnym roku! :). „

Nie podała żadnych wyjaśnień, dlaczego się wycofała.

Wiadomość ta nadchodzi krócej niż dwa tygodnie od daty pokazu. Jest to kompletne zaskoczenie dla publiczności. Oficjalny powód nie został ujawniony, ale istnieje kilka potencjalnych przyczyn, dla których modelka musiała się wycofać. Grupa modelek oddelegowanych na pokaz nie była w stanie uzyskać wiz przyznawanych przez chiński rząd. Rosyjskie modelki Julia Belyakova, Kate Grigorieva i Irina Sharipova, również zostały bez wiz. Dokumentów tych nie dostała także Ukraińska modelka Dasha Khlystun. Ona również nie będzie mogła wjechać do Chin na ten pokaz.

Niefortunny film z siostrą

Drugim powodem, dla którego Hadid nie może chodzić na pokazie, jest potencjalna społeczna reakcja ze strony internautów na kontrowersyjny film, który siostra Hadid, Bella, przesłała w lutym do sieci. Film który został wkrótce usunięty z kanałów mediów społecznościowych, pokazywał Hadid trzymającą ciasteczko w kształcie Buddy obok jej twarzy z przymrużonymi oczami.

Ludzie w Chinach byli rozgniewani tym wideo. Gdy Hadid ogłosiła w sierpniu, że będzie chodzić na imprezie w Szanghaju, Chińczycy odpowiedzieli, że nie przyjmą jej do swojego kraju. Dyskusja stała się tak gorąca, że ​​Hadid wyłączyła funkcję komentarzy w poście, w którym opublikowała tą wiadomość.

Hadid ostatnio jest bardzo zajęta w swojej pracy. W tym tygodniu kontynuuje swoją współpracę ze Stuartem Weitzmanem i promuje jego kolekcję na święta. Nadal koncentruje się na tym, ponieważ już wie, że nie wystąpi w programie Victoria’s Secret.

Młodsza siostra Bella Hadid nadal jest zaangażowana w program, podobnie jak Karlie Kloss. Dużą atrakcją pokazu Victoria’s Secret Fashion Show będzie pokazanie kolekcji Balmain x VS, która będzie dostępna od zaraz po pokazie.

Owiany tajemnicą pokaz mody „Victoria’s Secret 2017” odbędzie się w Szanghaju po raz pierwszy w historii. Show odbędzie się w dniu 28 listopada.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code