Łysienie u mężczyzn – Łysienie to niewątpliwie problem dużej wagi

Dotyka ona najczęściej mężczyzn. Może występować z wielu różnych przyczyn, najczęściej są to jednak przyczyny natury genetycznej. Łysienie androgenowe, bo to o nim najczęściej jest mowa, może zostać wyleczone. Dla wielu mężczyzn łysienie jest normalnym procesem, z którym trzeba się pogodzić. Dla innych natomiast, szczególnie młodych osób jest to problem, który potrafi doprowadzić do obniżonego nastroju, złego samopoczucia, a nawet depresji.

Dla takich osób idealnym rozwiązaniem wydaje się przeszczep włosów, który to zabieg jest obecnie oferowany w wielu klinikach w całej Polsce Zabieg jest bardzo prosty i bezbolesny, nie wymaga również żadnych wyjątkowych przygotowań. Najważniejsze jest to, by przed jego wykonaniem skonsultować się z lekarzem, który pomoże ustalić wszystkie szczegóły jego przeprowadzenia. Poinformuje o tym, jak się przygotować i powie o efektach, których można się spodziewać. Przeszczep włosów nie jest oczywiście zabiegiem refundowanym, trzeba zatem zapłacić za niego z własnej kieszeni.

sexual attraction

Warto również dodać, że przeszczep włosów można przeprowadzić u osób, których powód łysienia jest całkowicie inny. Do wskazań do zabiegu zalicza się między innymi łysienie pourazowe, pozapalne czy spowodowane oparzeniami lub nadmiernym napromieniowaniem. Zabiegi przywrócenia włosów przeprowadza się również na brwiach i rzęsach oraz brodzie i wąsach. Przeszczepowi może poddać się każda zdrowa osoba. Dzisiejsza medycyna jest w stanie zaoferować pacjentom bardzo wiele.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code