Biel to klasyka

Trendy w architekturze wnętrz bywają najróżniejsze. Jedni stawiają na prostotę i oszczędność wszelakich dodatków. Kolory również są stonowane. Inni natomiast lubią mocne, krzykliwe odcienie, niebanalne wzory, ciekawe motywy i odważne połączenia.

Wiele zależy od naszych indywidualnych upodobań. Niezależnie jednak od tego jest jeden kolor, który doskonale sprawdzi się we wszystkich aranżacjach. To po prostu biel. Dodaje światła a jednocześnie powiększa optycznie przestrzeń. Dominuje w wielu tradycyjnych wnętrzach, a w tych bardziej awangardowych pojawia się jako dodatek, często dla stonowania całości.

sexual attraction

Ta uniwersalna barwa pojawia się na ścianach, podłogach, meblach czy w dodatkach. Ale i to nie wszystko. Bardzo często używamy jej także na zewnątrz. Elewacja domu, altanki czy nawet meble ogrodowe. Białe będą prezentowały się elegancko i niezwykle okazałe. Nie będą jednak zbyt praktyczne – będzie widać na nich każdy, nawet najdrobniejszy brud. Musimy więc wówczas więcej czasu poświęcić na sprzątanie i dbanie o białe elementy.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code