Mały torreador

Młody torreador Mikkelito został ogłoszony młodym geniuszem meksykańskiej corridy – walki byków.

Chłopiec robi unik podczas walki z bykiem
Walka z bykiem

Udział chłopca w zawodach był możliwy dzięki wykorzystaniu pewnych luk prawnych w zawiłych i skomplikowanych przepisach dotyczących korridy. Chłopiec zabił już sześć byków! Ze względu na udział dziecka w krwawych walkach z bykami, wybuchł prawdziwy skandal.

Organizacje ochrony zwierząt, rodzice i rzecznicy praw dziecka którzy się o tym dowiedzieli – są oburzeni że dopuszczono dziecko do walki z bykami, gdzie zdarzają się przypadki wypadków z ludźmi oraz gdzie zawody mają brutalny charakter, ponieważ pojedynek kończy się zabiciem zwierzęcia. Świadkowie twierdzą, że chłopiec radził sobie na scenie nie gorzej niż dorosły i doświadczony matador, tylko byki z którymi walczył były mniejsze.

sexual attraction

Wiek byków których używa się do walk mają co najmniej 4 lata a ich waga wynosi zwykle od 450 kilogramów. Zagrożenia dla zdrowia i życia chłopca były oczywiste. Próby ukarania ojca, który zgodził się aby jego syn wziął udział w walce, nie powiodły się: zgodnie z meksykańskim prawem, takie zachowanie nie wykazuje żadnej szkodliwości ani złamania tamtejszego prawa karnego.

Torreador wita się z publicznością
Przywitanie z publicznością
Młody torreador z czerwoną płachtą
Torreador z czerwoną płachtą
Młody torreador w szatni wraz ze swoim ojcem
Sztab młodego torreadora
Chłopiec modli się przed obrazem
Modlitwa torreadora

 

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code