Mały torreador

Młody torreador Mikkelito został ogłoszony młodym geniuszem meksykańskiej corridy – walki byków.

Chłopiec robi unik podczas walki z bykiem
Walka z bykiem

Udział chłopca w zawodach był możliwy dzięki wykorzystaniu pewnych luk prawnych w zawiłych i skomplikowanych przepisach dotyczących korridy. Chłopiec zabił już sześć byków! Ze względu na udział dziecka w krwawych walkach z bykami, wybuchł prawdziwy skandal.

Organizacje ochrony zwierząt, rodzice i rzecznicy praw dziecka którzy się o tym dowiedzieli – są oburzeni że dopuszczono dziecko do walki z bykami, gdzie zdarzają się przypadki wypadków z ludźmi oraz gdzie zawody mają brutalny charakter, ponieważ pojedynek kończy się zabiciem zwierzęcia. Świadkowie twierdzą, że chłopiec radził sobie na scenie nie gorzej niż dorosły i doświadczony matador, tylko byki z którymi walczył były mniejsze.

sexual attraction

Wiek byków których używa się do walk mają co najmniej 4 lata a ich waga wynosi zwykle od 450 kilogramów. Zagrożenia dla zdrowia i życia chłopca były oczywiste. Próby ukarania ojca, który zgodził się aby jego syn wziął udział w walce, nie powiodły się: zgodnie z meksykańskim prawem, takie zachowanie nie wykazuje żadnej szkodliwości ani złamania tamtejszego prawa karnego.

Torreador wita się z publicznością
Przywitanie z publicznością
Młody torreador z czerwoną płachtą
Torreador z czerwoną płachtą
Młody torreador w szatni wraz ze swoim ojcem
Sztab młodego torreadora
Chłopiec modli się przed obrazem
Modlitwa torreadora

 

 

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code